Parafia Chrystusa Króla w Złojcu

Strona Parafii Chrystusa Króla w Złojcu. Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek wbudowanych lub jest obecnie skonfigurowana tak, aby nie wyświetlać ramek wbudowanych. Ancelaria parafialna czynna w dni powszednie w godzinach 8.30 - 10.00. Ontakt Złojec 227, 22-413 Nielisz. Tel 84 631 51 05,. Kapliczki w naszej parafii. Przyjęli I komunię Świętą. Bierzmowani w roku 2013. Bierzmowani w roku 2010. Jak powstała Biblia I. Jozue i zburzenie Jerycha. Daniel w jakinii lwów. Jak powstała Biblia II.

OVERVIEW

This domain parafiazlojec.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have evaluated four pages within the web site parafiazlojec.pl and found ninety websites linking to parafiazlojec.pl.

PARAFIAZLOJEC.PL RANKINGS

This domain parafiazlojec.pl is seeing variant amounts of traffic all through the year.
Traffic for parafiazlojec.pl

Traffic ranking (by month) for parafiazlojec.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiazlojec.pl

Aktualności

XI Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Samorządowców. Sprawozdanie, gospodarka odpadami za 2017 rok. Płać bezgotówkowo w Urzędzie Gminy Nielisz. Text-to-speech function is limited to 200 characters. Harmonogram odbioru odpadów na rok 2018.

Wieś Złojec

Urząd Komunikacji Elektronicznej ostrzega abonentów sieci telefonii komórkowych przed oszustami. Zdarza się również, że celowo połącz.

Aktualności

Gminna Dziecięco Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Zajęcia wokalne - nauka śpiewu solowego i zespołowego. Joomla gallery extension by joomlashine.

Aktualności

Zawiadomienie o zmianie wysoko ści opłaty. Zawiadomienie o zmianie wysoko ści opłaty. Zawiadomienie o zmianie wysoko ści opłaty. Ści opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 2a ustawy z dnia 13 września 1996 r. Z uchwaleniem nowych stawek opłaty za gospodarowanie odpadami na mocy.

WHAT DOES PARAFIAZLOJEC.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiazlojec.pl Mobile Screenshot of parafiazlojec.pl Tablet Screenshot of parafiazlojec.pl

PARAFIAZLOJEC.PL HOST

I found that a single root page on parafiazlojec.pl took seven hundred and fifty-six milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
46.242.145.93

I observed that parafiazlojec.pl is using the nginx operating system.

Parafia Chrystusa Króla w Złojcu

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "Strona Parafii Chrystusa Króla w Złojcu." Our analyzers analyzed that the web site also stated " Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek wbudowanych lub jest obecnie skonfigurowana tak, aby nie wyświetlać ramek wbudowanych." The Website also stated " Ancelaria parafialna czynna w dni powszednie w godzinach 8. Ontakt Złojec 227, 22-413 Nielisz. Tel 84 631 51 05,."

OTHER BUSINESSES

DAYINDAYOUT.NL - Dag in dag uit de leukste webshops, acties en dagaanbiedingen op één plek.

Dag in dag uit de leukste webshops, acties en dagaanbiedingen op één plek. Day in day out Shopping Blog. Bij de Amerikaanse printed t-shirts gigant Sunfrog. Waarom bootcamp bij No More Excuses? Webshop van de dag.

Lies Van Gasse poet, artist, illustrator

Koen Vergeer over Zand op een Zeebed. Cutting Edge over Zand op een Zeebed. Zand op een Zeebed in Elle. Zand op een Zeebed in de Stripgids. Een plek voor ons twee. Zand op een Zeebed op Omrop Fryslân. Maak een gratis website of blog op WordPress.

My First Blog

Now I must choose from a whole catalogue of hellos. I wonder how my fellow greeters know how to greet me. Is it something taught at Drama an.